Produkto kategorija

Shandong Senter Electronic Co, Ltd

Adresas: No.18 Liu Yishan Road, naujas & aukštųjų technologijų srityje, Zibo City, Shandong provincija, Kinija

Tel:+ 86-533-3589257

Faksas:+ 86-533-3588123

Telefonas:+8613864445371

El. paštas:sales@senter.com.cn

ST805C optinis Pon galios matuoklis, Rankiniai PON maitinimo adapteris SC/PC adapteris SC/APC, matuoklis 1310/1490/1550nm, USB jungtis

Ⅰ . Apžvalga ST805C PON galios matuoklis yra specialiai PON tinklo statyba ir priežiūra. Jis ' s inžinierių ir priežiūros subjektų tinklo PON FTTX naudingą svetainę bandymo įrankis. Jis gali atlikti eksploatuojamos transporto priemonės bandymas visų PON signalus (1310/1490/1550nm), bet vietoje...

Informacija apie

. Apžvalga

ST805C PON galios matuoklis yra specialiai PON tinklo statyba ir priežiūra. Itand #39; s inžinierių ir priežiūros subjektų tinklo PON FTTX naudingą svetainę bandymo įrankis.

Jis gali atlikti eksploatuojamos transporto priemonės bandymas visų PON signalus (1310/1490/1550nm), bet koks tinklo vietoje. Patekimo/nepatekimo analize realizuojama patogiai gavėjai #39; reguliuojama riba kiekvieno bangos ilgio.

Priimti 32 skaitmenų CPU ir nedidelės energijos sąnaudos, ST805C tampa daugiau galingas ir greitas. Patogiau matavimo skolingas draugiškas sąsajos.

Ⅱ. pagrindinės funkcijos

  • Testas 3 wavelengthsand #39; galios PON sistemos sinchroniškai: 1490nm, 1550nm, 1310 nm daugiamodis optinis

  • Tinka visi PON tinklo (pagal, BPON, GPON, EPON)

  • Vartotojo nustatytą ribą rinkiniai

  • Pateikti 3 grupės ribines vertes; analizuoti ir Rodyti teigimo būseną

  • Santykine verte (diferencinis nuostoliai)

  • Įrašyti ir įkelti įrašus į kompiuterį

  • Nustatyti ribinę vertę, duomenų įkėlimas ir kalibruoti bangos per valdymo programinė įranga

  • 32 skaitmenų CPU, lengva valdyti, paprasta ir patogu

  • Automatinis maitinimo išjungimas, automatinis apšvietimo išjungimas, žemos įtampos maitinimo išjungimas

  • Ekonomiškai efektyvus palmių dydžio skirta lauko ir laboratorijos bandymų

  • Paprasta naudoti sąsaja su didelis ekranas lengvai matomumas

. Pagrindinės funkcijos

  • 3 wavelengthsand #39; galios PON sistemos sinchroniškai: 1490nm, 1550nm, 1310 nm daugiamodis optinis

  • testavimo suardymo režimas signalą iš 1310 nm daugiamodis optinis

  • Slenksčio vertės nustatymo funkcija

  • Duomenų saugojimo funkcija

  • Automatinis apšvietimo išjungimas

  • Rodoma akumuliatoriaus įtampa

  • Išjungti automatiškai, kai jis yra per žemos įtampos

  • Realaus laiko laikrodis ekrano

IV. specifikacijos

Bangos ilgis

Standartinis bangos

1310

(tiekėjų)

1490

(vartotojų)

1550

(vartotojų)

Praeiti zone(nm)

1260~1360

1470~1505

1535~1570

Range(DBM)

-40~+10

-45~+10

-45~+23

Izoliacija @1310nm(dB)


andgt, 40

andgt, 40

Izoliacija @1490nm(dB)

andgt, 40


andgt, 40

Izoliacija @1550nm(dB)

andgt, 40

andgt, 40


Tikslumas

Uncertainty(dB)

±0.5

Poliarizacijos plokštumos sukimas priklauso nuo praradimo (dB)

andlt; ±0.25

Linearity(dB)

±0.1

Per įdėjimo Loss(dB)

andlt; 1,5

Skiriamoji geba

0.01dB

Vieneto

PSM / xW

Bendrosios specifikacijos

Saugojimo numeris

99 elementai

Auto apšvietimas, išjungimo laikas

30 30 sekundžių be jokios operacijos

Automatinis maitinimo išjungimo laikas

10 minučių be jokios operacijos

Baterija

7.4V įkraunama ličio baterija 1000mAH arba

sausosios baterijos

Nuolatinio darbo

18 valandų ličio baterija; apie 18 valandų

sausas baterija taip pat, tačiau skiriasi dėl skirtingų ženklų

Darbinė temperatūra

-10 ~ 60 ° C

Laikymo temperatūra

-25 ~ 70 ° C

Matmuo (mm)

200*90*43

Svoris (g)

Apie 330

Pajungimo

VI. uostų


VII. užsakymo informacija

Elementai

vardas, pavadinimas

Kiekis

1

ST805C PON galia

1

2

SC/SC Jumper vielos

1

3

Telefonų įkroviklis (skirtas įkraunama baterija)

1

4

USB linija

1

5

Valdymo programinės įrangos kompaktinį diską

1

6

Vartotojo vadovas

1

7

BB-002Clean medvilnės Stick

1 pakelis

Prašome pasirinkti tinkamą submeniu modelis iš toliau:


ST805C

Jungtis

Baterija

ST805C-A

SC/APC

Sausas AA baterijos

ST805C -B

SC/APC

Ličio jonų akumuliatorius

ST805C - C

SC/PC

Sausas AA baterijos

ST805C -D

SC/PC

Li-ionrechargeable akumuliatorius

Visa informacija pateikta Senter šiame lape yra manoma, kad būti tikslūs. Senter pasilieka teisę nutraukti ir pakeisti specifikacijas ir kainas bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo. Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis į mūsų svetainęwww.senter.cn.



Jei esate reikia st805c optinis pon galios matuoklis, delninis pon galios matuoklis 1310/1490/1550nm, usb prievado padėti jūsų verslui, sc/pc adapteris adapteris sc/apc, prašome būti laisvai pirkti su mūsų gamykloje. Kaip viena iš pagrindinių tokių gamintojų Kinijoje, mes siūlome jums mažą kainą ir neprilygstamas paslaugas.

Hot Tags: st805c optinis pon galios matuoklis, Rankiniai pon galios matuoklis 1310/1490/1550nm, usb prievadas, sc/pc adapteris adapteris sc/apc, Kinijos, gamintojai, gamyklos, žema kaina, pirkti
Susiję produktai
Tyrimo