Produkto kategorija

Shandong Senter Electronic Co, Ltd

Adresas: No.18 Liu Yishan Road, naujas & aukštųjų technologijų srityje, Zibo City, Shandong provincija, Kinija

Tel:+ 86-533-3589257

Faksas:+ 86-533-3588123

Telefonas:+8613864445371

El. paštas:sales@senter.com.cn

ST800K-U nešiojamų nešiojamosioms optinio pluošto galios matuoklis ST/FC/SC/LC/matavimo OPM/USB/laikymo funkcija/Li baterijos

1. trumpas įvadas su daug įvairių funkcijų, optinis galios matuoklis ST800K-U yra galingas įrankis, skirtas optinio įrenginio ir techninės priežiūros. Jo tvirtas, tvirtos konstrukcijos leidžia puikiai tinka pačių įvairiausių lauko paraiškas. Optinis galios matuoklis ST800K-U, galite patikrinti...

Informacija apie

1.Trumpas įvadas

Su daug įvairių funkcijų, optinis galios matuoklis ST800K-U yra galingas įrankis naudoti optinio montavimas ir priežiūra. Jo tvirtas, tvirtos konstrukcijos leidžia puikiai tinka pačių įvairiausių lauko paraiškas.

ST800K-U optinės galios Metercan išbandyti optinės galios – nuo 800 ~ 1700nm bangos ilgio. Šiuo metu 850nm, 1300nm, 1310 nm daugiamodis optinis, 1490nm, 1550nm, 1625nm, šešių rūšių bangos ilgio kalibravimo taškus. Jis gali būti naudojamas tiesiškumo ir nelinijinių testas ir jis gali Rodyti tiesiogiai ir santykinis bandymas optinės galios.

Šis matuoklis gali būti plačiai naudojamas bandyme, LAN, WAN, didmiesčių tinklo, CATV neto arba tolimojo pluošto grynųjų ir kitose situacijose.

2. funkcijos

1) Multi-bangos tikslius matavimus

2) absoliučios galios matavimas PSM arba w

DB 3) santykinė galios matavimas

4) automatinio išjungimo funkcija

5) 270, 330, 1 K, 2 KHz dažnio šviesos identifikavimas ir nurodymas

6) Žemosios įtampos indikacija

7) Automatinis bangos ilgio nustatymas (su šviesos šaltinio pagalba)

8) saugoti duomenų grupes 1000

9) įkelti bandymo rezultatas naudojant USB prievadą

10) realaus laiko laikrodis ekrano

11) išvesties 650nm veterinarijos pagrindų įstatymas

12) taikytina universalūs adapteriai (FC, ST, SC, LC)

13) rankinių, didelių LCD foninio apšvietimo ekranas, paprasta naudotis

3. specifikacijos

Bangos ilgio diapazonas (nm)

800~1700

Detektoriaus tipas

InGaAs

Standartinis wavelength(nm)

850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625

Galios testavimo diapazonas (PSM)

-50 ~ + 26 arba -70 ~ + 10

Neapibrėžtumas

±5%

Skiriamoji geba

Tiesinis: 0,1 %, logaritmas: 0.01dBm

Atminties talpa

1000 grupių

Bendrosios specifikacijos

Jungtys

FC, ST, SC, LC

Darbinė temperatūra (° C)

-10~+50

Laikymo temperatūra (° C)

-30~+60

Svoris (g)

430 (be baterijų)

Matmuo (mm)

200×90×43

Baterija

4 vnt AA baterijų arba ličio baterija

Batteryworking duration(h)

Ne mažiau kaip 75 (pagal akumuliatoriaus talpa)

Automatinis maitinimo išjungimo laikas (min.)

10

Produktų ST800K-U optinės galios matuoklio serijos

Modelio Nr.

Energijos tyrimų apimtis(PSM)

Adapteris sąsaja

Baterija

Prekių ženklai

ST800K-UA

-50~+26

FC, ST, SC

Įkraunama ličio jonų baterija

Jei jums reikia sauso AA baterijos, pranešti iš anksto.

ST800K-UB

-50~+26

FC, ST, SC, LC

Įkraunama Li

ST800K-UC

-70~+10

FC, ST, SC

Įkraunama Li

ST800K-UD

-70~+10

FC, ST, SC, LC

Įkraunama Li

Portable handheld Optical fiber Power Meter ST/FC/SC/LC/measurement OPM/USB/storage function/Li battery ST800K-U

Jei esate reikia st800k-u nešiojamų nešiojamosioms optinio pluošto galios matuoklis st/fc/sc/lc/matavimo opm/usb/laikymo funkcija/li baterija padėti jūsų verslui, prašome būti laisvai pirkti su mūsų gamykloje. Kaip viena iš pagrindinių tokių gamintojų Kinijoje, mes siūlome jums mažą kainą ir neprilygstamas paslaugas.

Hot Tags: st800k-u nešiojamų nešiojamosioms optinio pluošto galios matuoklis st/fc/sc/lc/matavimo opm/usb/laikymo funkcija/li baterija, Kinijos, gamintojai, gamyklos, žema kaina, pirkti
Susiję produktai
Tyrimo